Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Wireless | White
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A3994G21
- Saadavus: 5
-
25€
Anker Soundcore | True-Wireless Earbuds | K20i | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Wireless | White
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 22 Preset EQs 2-Mic AI enhanced calls Battery Life: 6 hours single charge and 36 hours with charging case |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Kandmisviis | In-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.039 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4630 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7.44 g |
| Plastic (No PET) | 1.86 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | True-Wireless Earbuds |
| Producer product name | K20i |
| Resistance | IPX5 |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Charging case USB-C cable |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: anker soundcore true-wireless earbuds k20i bluetooth in-ear microphone wireless white, a3994g21, anker soundcore, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid






